Ešte som ti chcela povedať (3)

Autor: Lucia Zvedelová | 29.10.2015 o 18:46 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  169x

Tretíkrát ... tretíkrát sa ti "prihováram" ... tretíkrát .. tretíkrát sa pokúšam nájsť samú seba ... Tretíkrát sa snažím pochopiť ... A stále zbytočne

Dnes ... dnes sú to dva mesiace kedy si mi zmizol zo života. Dnes sa ma to dotýka o niečo viac ako po iné dni. Myslím, že to bude tým posunom času. Tým, že je skôr tma. Pri pohľade von oknom mi napadá len, že by si ma mohol prísť pozrieť. Ako si zvykol ... len tak, neohlásene zavolať, že stojíš pred mojím domov. A ja v teplákoch ... boli to jedny z najkrajších momentov v živote. Dnes si to uvedomujem viac ako vtedy.

Hľadám spôsob ako povedať Ti, že mi naozaj veľmi chýbaš.

Nevieš si predstaviť čo sa vo mne odohráva. Koľko vecí si všímam sama na sebe. Na koľko vecí som zmenila pohľad. ... koľko vecí by som bola ochotná dať za to, aby som vrátila čas ... raz darmo ... to čo sme mali si uvedomíme až keď to stratíme. V tomto prípade je to presne rovnako len ... len mne nikdy nenapadlo to riešiť .. vedela som, že si pre mňa veľa .. a ty si to vedel tiež .. len mi nikdy nenapadlo to, že by som ťa naozaj mohla stratiť.

"Nech sa stane čokoľvek, vždy ťa chcem mať za najlepšiu kamarátku..." a teraz citujem tvoje slová. Možno ... myslím, že som urobila chybu, keď som si tebou bola tak istá. Ale vtedy mi to naozaj ani nenapadlo. 

Ja ... stále si premietam v hlave všetky možné scenáre, pre ktoré si spravil to čo si spravil ... ja ... stále som to celkom nepochopila a stále ti celkom nerozumiem .. nehovoriac o tom, že ma stále bolí, že mi nedávaš možnosť pochopiť to.

A stále mi dáva nesmierne veľa námahy nepísať .. netrápiť ťa slovami, ktoré mám hlboko v srdci, v duši. Myslím ... myslím, že by ťa to bolelo .... a to .. nechcem.

A .. chcela som Ti povedať, že ... že to bolí ... a sama teraz neviem či by som ti bola schopná odpustiť (keď sa na to pozerám teoreticky) ale .. v podstate ... konáš rovnako ako ja. Pozeráš sa na vlastné šťastie. A takto si šťastný :) A .. ak naozaj si, ak si šťastný bezomňa tak .. buď. Nikdy by som ti nemohla stáť v ceste. 
Ja nedokážem byť šťastná preto, že ty si šťastný. Nedokážem byť šťastná bez Teba, Ale .. nikdy by som si neodpustila, keby si kvôli mne mal zahodiť svoje šťastie. 

Premýšľam či by som dnes medzi nami urobila niečo inak ... a ... neviem.

Neprejde deň kedy na Teba nemyslím.
Deň kedy dúfam, že zavoláš, že stojíš pred mojim domom.

Ale nebudem taká sebecká aby som ťa oberala o šťastie, kvôli tomu svojmu. Len mi sľúb ... sľúb mi, že na mňa nezabudneš prosím. Na to čo medzi nami bolo :)
Ak Ti mám čo odpustiť, tak ... ti odpúšťam :) 
Ak sa o mňa bojíš ... neboj sa :) Som silné dievča ...
Ak som ti nejako ublížila ... prepáč mi to prosím :)

A ... ak ti bude niekedy ťažko .. tak ... vždy tu budem pre Teba.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?